NAKUPTE NAD 1000 KČ A MÁTE DOPRAVU ZDARMA!

TRUE GUM žvýkačky bez plastů pro 21. století!

Máte rádi žvýkačky? Saháte po nich každý den? Ale upřímně, podívali jste se někdy na složení žvýkaček? A víte, o jaké látky se jedná? Bohužel většina žvýkaček, které jsou k dostání na trhu v ČR obsahují plast (hlavně gumovou bázi, což je směs elastomerů, změkčovadel, plniv, pryskyřic). A taky parafín - vedlejší produkt rafinované nafty. Mnohdy obsahují také aspartam, tedy syntetické sladilo, umělé barvivá, hormonální deskriptory BHT/BHT a Acesulfam K, který je 200x sladší než cukr!

Výrobci žvýkaček se moc námitkami spotřebitelských či zdravotnických organizací nezatěžují, protože se odvolávají na legislativu, která použití těchto látek v EU nezakazuje! Ale položme si otázku, chtěli byste tyto látky v těle?

My NE, proto jsme se rozhodli, že pro vás přivezeme úplně jinou žvýkačku, která žádnou z těchto látek neobsahuje a v současné době je nejrychleji rostoucí značkou žvýkaček v EU.
TRUE GUM je skutečně jiná, protože k výrobě gumového základu se používá “chicle”. To je druh přírodního elastomeru, který poskytuje jihoamerický druh gumovníku “Manilkara zapota”, a proto žvýkačka neobsahuje žádný plast! TRUE GUM je vyrobená z nejlepších surovin, bez aspartamu, bez cukru, bez umělých barviv a je slazená jen xylitolem. Navíc neobsahuje palmový olej a má certifikaci VEGAN.

true gum zvykacky bez plastu

Proč zvolit true gum žvýkačky?

Důvodů je hned několik:

  • Jsou úplně bez plastů (k výrobě gumového základu se používá “chicle”, což je druh přírodního elastomeru).
  • Mají ekologické balení, které je rozložitelné- neobsahují žádný cukr (jsou slazené xylitolem, což je takzvaný „březový cukr“. Je to sladidlo, jímž můžeme nahradit běžný stolní cukr – sacharózu. Jedná se o látku přírodního původu, a to je jistě dobrá zpráva pro příznivce zdravého životního stylu.
  • Neobsahují žádné umělá barviva.
  • Neobsahují žádné syntetické sladidlo (většina žvýkaček používá aspartam, což je jedno z nejznámějších umělých náhradních sladidel. Je asi 200krát sladší než sacharóza, bez chuťově výrazných vedlejších pachutí. Na trhu se objevuje pod různými obchodními značkami. Jeho dopady na zdraví jsou předmětem sporů a spekulací. Na potravinách bývá označován jako Aspartame, APM nebo E951. Naše žvýkačky TRUE GUM ho neobsahují!
  • Neobsahují palmový olej (značka žvýkaček TRUE GUM získala certifikaci "Bez palmového oleje" jako jediná na světě)
  • Mají certifikaci VEGAN.

Která TRUE GUM žvýkačka bude vaším parťákem?

V současné době si můžete vybrat ze 4 příchutí:

TRUE GUM peppermint white, 21g

Skvělá pro zuby, ale bez plastů. První žvýkačka bez plastů v dominantní kategorii žvýkaček na zuby s peppermintovou příchutí. Osvěžující peppermintová žvýkačka s xylitolem a uhličitanem vápenatým podporujícím zubní funkce.

TRUE GUM máta, 21g

Co je lepší než být COOL? Boj proti zápachu z úst a znečištění plastem, kousek po kousku. Seznamte se s naší dokonalou žvýkačkou pro svěží ústa. Ledově chladná, osvěžující a skvěle chutnající.

TRUE GUM citrón, 21g

Žlutá, ovocná, lahodná! Je sladká. Je kyselá. Je bez plastů. Lepší už to nebude. Vyzkoušejte náš šťavnatý příval lahodné přírodní dobroty.

TRUE GUM malina a vanilka, 21g

Sladký a ostrý osvěžovač. Sbohem umělé bobulové příchutě. Vychutnejte si chuť čerstvých malin v kombinaci s nádechem lahodné vanilky.

TRUE GUM STARTER PACK, 4x21g

Neumíte si vybrat, která je pro vás ta pravá? Vyzkoušejte náš STARTER PACK, kde máte všechny 4 varianty a rozhodnout se můžete až doma.

Na závěr – věděli jste, že…?

  • Po žvýkačkách saháme nejčastěji pro zlepšení dechu
  • Průměrná roční spotřeba žvýkaček je cca 128 ks na osobu.
  • Češi žvýkají většinou 1 žvýkačku denně.