PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ OBDRŽÍTE ZDARMA NÁRAMEK PRO PÁRY YING/YANG V HODNOTĚ 199 KČ

Tipy na letní aktivity s přáteli

Sluníčko a teplé letní počasí je u nás už i během června. Ať už patříte k lidem, kteří mají rádi sport, adrenalin anebo naopak odpočinkové aktivity, najdete tu tip právě pro vás.
Co podniknete s přáteli a užijete si tak spoustu zábavy?

Sportovní aktivity v létě

Zkoušeli jste už vodní pólo? Je skvěle v obzvlášť horkých dnech, protože během celé hry jste ve vodě, není vám takové horko, a navíc se rychleji opálíte.

Beach volejbal neboli plážový volejbal, tento druh sportu zvládne skoro každý a ještě u něj spálíte spoustu kalorií. Pokud vám vadí příliš rozpálený písek, existují už i nalepovací podrážky na chodidla, které chrání vaši kůži před horkem.

Nohejbal je sice více oblíbený mezi muži, ale spousta žen vás určitě také překvapí svými dovednostmi. V horkých letních dnech si tak užijete hru při které se tolik nenaběháte.

letni-aktivity

Pro ty odvážnější, kteří rádi zkoušejí nové věci, je skvělou volbou vodní lyžování. Jen se nezapomeňte pevně držet. :-)

Dámy, které mají rády svůj klid (ale samozřejmě i spoustu pánů) ocení pilates. Stačí rozložit karimatky třeba někde na louce u řeky a můžete se pustit do cvičení, které zakončíte přijemnou procházkou.

Adrenalinové aktivity

Nadšenci do adrenalinu ocení bungee jumping. Stačí chvilku “pogooglit” a najít šikovného instruktora v okolí, objednat se a můžete jít na věc.

Rekreační letní aktivity

Grilovačky – posezení venku s přáteli, vůně masa, grilované zeleniny, to je paráda. Hra na kytaru nebo třeba na djembe přátelské setkání ještě více oživí.

Pikniky a rybaření s přáteli
U těchto aktivit můžete vzít s sebou deskové hry a také nějakou svačinku, kterou může být třeba ovesná tyčinka Mr. FlapJack.

Během letních dnů hrozí riziko úpalu, proto si vezměte opalovací krém, kšiltovku nebo klobouk a myslete na to, že je potřeba dodržovat pitný režim, s kterým vám mohou pomoci vody Active O2, pokud chcete doplnit i více energie a vitamínů, vyzkoušejte vitamínové vody Vitamin Well.

lemon-soda-oran-soda-letni-limonada

A jako správné letní osvěžení k rekreačním aktivitám zvolte pravou italskou limonádu Lemon soda, která je bez umělých barviv a konzervantů, během její výroby se používá
jenom italské citróny nebo sicilské pomeranče. Můžete si vybrat z těchto příchutí: )

Nebo třeba vyzkoušet všechny! Užijte si letní dny naplno.

Váš tým Prémiové značky