NAKUPTE NAD 1000 KČ A MÁTE DOPRAVU ZDARMA!

Který Mr. FlapJack je pro vás ten pravý?

Určitě víte, že tyčinka Mr. FlapJack je skvělá zdravá svačinka, protože je plná ovesných vloček a šťavnatého ovoce nebo křupavých ořechů. Obsahuje zdravé komplexní sacharidy, které postupně uvolňují energii, dokáže vás tak zasytit na několik hodin. Nenázývá se
PAN (=Mr.) jen tak pro nic za nic.

Pro koho je Mr. FlapJack ideální jako svačinka?

Pro všechny kdo se zajímají o zdravý životní styl a chtějí mít po ruce svačinku, která není plná umělých dochucovadel a má především přírodní složení.
Oblíbený je hlavně u lidí, kteří mají rádi aktivní životní styl –⁠ delší tůry, plavání, běhání, jízdu na kole a další sporty.
Je vhodný i pro vegetariány. A dokonce je ručně vyráběn v Anglii a pyšní se certifikátem Artisanal product.

 ovesna tycinka mr flapjack

Proč právě tyčinka Mr. FlapJack?*

  • dodává tělu energii
  • podporuje trávení
  • podporuje krvetvorbu
  • zlepšuje paměť a koncentraci
  • napomáhá hubnutí
  • snižuje vysoký krevní tlak

A která z příchutí ovesných tyčinek si získá vás?

Můžete si vybrat mezi těmito tyčinkami, kdy každá má 120 g.

Bílá čokoláda – U bílé a tmavé čokolády je to většinou tak, že každý má jednu z nich prostě raději. Jestli tedy patříte k řadě lidí, kteří si svůj život bez bílé čokolády neumí představit,
Mr. FlapJack vám v této variantě udělá radost.

Čoko chips – Čokoládové chipsy tyčince dodávají jedinečnou chuť. Jakmile se zakousnete, vychutnáte si jak křupavost čokoládových kousků.

Čokoláda – Tyčinka je z jedné strany zalitá polevou z tmavé čokolády, aby potěšila vaše chuťové buňky.

Jogurt – Máte rádi oříšky v jogurtu a mezi vaše oblíbené snídaně patří jogurt s cereáliemi? Nemusíte se o tyto chutě připravit ani během svačiny. Jedna strana tyčinky je zalitá jogurtovou polevou, která vás příjemně překvapí svou jemnou chutí.

Kokos a třešeň – Jestli přidáváte rádi do všech svých dezertů kokos nebo milujete kokosové mléko, tak asi máte ve volbě jasno.

Mandle a třešeň – Mandle jsou skvělým zdrojem hořčíku a třešeň dodává tyčince originální chuť, navíc má tyčinka polevu z bílé čokolády.

 

Už víte, kdo bude váš oblíbenec? Nebo rádi objevujete nové příchutě a ochutnáte jich hned raději několik?

 

Váš tým Prémiové značky

*Uvedené informace jsou pouze orientační, nejsou tvrzením a nenahrazují odborné lékařské posouzení. Vždy konzultujte svůj zdravotní stav i konkrétní doporučení s vaším lékařem.