PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ OBDRŽÍTE ZDARMA NÁRAMEK PRO PÁRY YING/YANG V HODNOTĚ 199 KČ
  • 1 z 3
 

DOLOMIA kojenecká neperlivá voda 330 ml PET

1 hodnocení
 

DOLOMIA je alpská neperlivá, lehce mineralizovaná voda pocházející z pramene, který vyvěrá v národním parku Dolomiti Friulane (oblast Val Cimoliana, region Friuli - Venezia Giulia). 

TIP: Ušetřete koupí kartonu DOLOMIA kojenecká neperlivá voda 330 ml PET

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 15 Kč
Ušetříte 2 Kč (–13 %)
13 Kč
Kód produktu 102
Značka Dolomia
Kategorie DOLOMIA - alpská kojenecká minerální voda
Položka byla vyprodána...
 

DOLOMIA je alpská neperlivá, lehce mineralizovaná voda pocházející z pramene, který vyvěrá v národním parku Dolomiti Friulane (oblast Val Cimoliana, region Friuli - Venezia Giulia).Díky vyváženému obsahu minerálu je vhodná pro každodenní pití - i jako kojenecká voda, pro těhotné nebo sportovce.

Díky své výjimečné čistotě a koncentraci cenných minerálů, jako je vápník, hořčík a hydrogenuhličitan, které jsou nezbytné pro udržení rovnováhy solí a vody v těle, je voda Dolomia dokonalým doplňkem stravy pro všechny věkové skupiny. Vyznačuje se výjimečnou koncentrací přirozeně rozpuštěného kyslíku (10,2 mg / l) a přirozeně zásaditým pH (8,0).

Přírodní minerální voda Dolomia byla schválena italským ministerstvem zdravotnictví jako „vhodná pro přípravu počáteční kojenecké výživy“

SLOŽENÍ
Neperlivá, lehce mineralizovaná voda, nesycená.

ALERGENY
Neuvádí se

HMOTNOST/OBJEM
330 ml

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

ZEMĚ PŮVODU: Itálie

 

Objem: 330ml
Složení: Neperlivá, lehce mineralizovaná voda, nesycená.