NAKUPTE NAD 1000 KČ A MÁTE DOPRAVU ZDARMA!

Vepřové křupky

Vepřové křupky pochází z Latinské Ameriky a Španělsky hovořících zemích. Pochutina se prosadila i v anglicky hovořících zemích pod názvem craclings nebo pork crunch. U nás je tento snack nejvíce podobný tradičním škvarkům, ale je to jen hrubé srovnání, protože v zemích původu má tato pochutina mnoho podob a chutí, dokonce se může konzumovat v různých velikostech nebo i s omáčkami opět různých chutí. Suroviny pro naše vepřové křupky pocházejí z rodinné farmy ze Španělska kde se chovu vepřů obecně mimořádně dobře daří hlavně díky klimatickým podmínkám. Lahodnou chuť harmonizují přísady Himalájské soli nebo Choriza u nás pod názvem Paprika, nebo prostě jen příchuť Česneková. Díky vysokému obsahu proteinu až 69 % složeného převážně z kolagenu tvoří naše pochutina takzvanou proteinovou bombu na trhu, která vás zasytí a navíc náramně dobře chutná.

 
43
4414344
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ ČESNEKU 55g Kód: 7398
  PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ ČESNEKU 55g
  Vyprodáno

  Delikatesní vepřové křupky s příchutí česnehu 55g jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Díky vysokému obsahu proteinu se jedná o takzvanou proteinovou bombu, která Vás zasytí, ale hlavně Vám bude náramně chutnat.

  50 Kč (–12 %)
  44 Kč
  Značka: PRP Pork Crunch
 • PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY s příchutí Himalájská sůl 55g Kód: 7381
  PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY s příchutí Himalájská sůl 55g
  Vyprodáno

  Delikatesní vepřové křupky s příchutí himalájská sůl 55g jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Díky vysokému obsahu proteinu se jedná o takzvanou proteinovou bombu, která Vás zasytí, ale hlavně Vám bude náramně chutnat.

  50 Kč (–12 %)
  44 Kč
  Značka: PRP Pork Crunch
 • PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ papriky 55g Kód: 7374
  PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ papriky 55g
  Vyprodáno

  Delikatesní vepřové křupky s příchutí papriky 55g jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Díky vysokému obsahu proteinu se jedná o takzvanou proteinovou bombu, která Vás zasytí, ale hlavně Vám bude náramně chutnat.

  50 Kč (–12 %)
  44 Kč
  Značka: PRP Pork Crunch

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem