NAKUPTE NAD 1000 KČ A MÁTE DOPRAVU ZDARMA!

PORK CRUNCH

Vepřové křupky PORK CRUNCH PRP jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Původ této dobroty naleznete nejen v Latinské Americe, Španělsku a Portugalsku, ale také na Dálném Východě na Filipínách, kde je dokonce obalují v těstíčku a smaží v oleji. Všude jsou známé jako tzv. chicharrónes. Prosadily se dokonce i v anglicky hovořících zemích pod názvem cracling nebo pork crunch.

 
43
4414344
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ ČESNEKU 55g Kód: 7398
  PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ ČESNEKU 55g
  Vyprodáno

  Delikatesní vepřové křupky s příchutí česnehu 55g jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Díky vysokému obsahu proteinu se jedná o takzvanou proteinovou bombu, která Vás zasytí, ale hlavně Vám bude náramně chutnat.

  50 Kč (–12 %)
  44 Kč
  Značka: PRP Pork Crunch
 • PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY s příchutí Himalájská sůl 55g Kód: 7381
  PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY s příchutí Himalájská sůl 55g
  Vyprodáno

  Delikatesní vepřové křupky s příchutí himalájská sůl 55g jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Díky vysokému obsahu proteinu se jedná o takzvanou proteinovou bombu, která Vás zasytí, ale hlavně Vám bude náramně chutnat.

  50 Kč (–12 %)
  44 Kč
  Značka: PRP Pork Crunch
 • PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ papriky 55g Kód: 7374
  PRP VEPŘOVÉ KŘUPKY S PŘÍCHUTÍ papriky 55g
  Vyprodáno

  Delikatesní vepřové křupky s příchutí papriky 55g jsou originální, lehounké, vzdušné a křehké vepřové křupky vyrobené z jemných vepřových kůžiček španělských vepříků chovaných na soukromých farmách oblasti Kastilie – La Mancha. Díky vysokému obsahu proteinu se jedná o takzvanou proteinovou bombu, která Vás zasytí, ale hlavně Vám bude náramně chutnat.

  50 Kč (–12 %)
  44 Kč
  Značka: PRP Pork Crunch

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem